Logo banner

Pořádáte pobyt?

| Přidat pobyt |

| Dříve uskutečněné aktivity
 
<<  1   >> 

Výlet pro nezadané křesťany

Kontakt: veselydestnik©seznam.cz Datum konání: 29.06.2024

Další výlet Veselého deštníku pro nezadané křesťany se uskuteční v sobotu 29. června. Pojedeme z Prahy do jižních Čech, kde se projdeme v CHKO Třeboňsko. Celkem ujdeme asi 12 km.

Pro více informací pište na adresu: veselydestnik©seznam.cz

Pořádá: Veselý deštník


Brigáda a výlet v Broumově

Kontakt: info©singlesplus.cz Datum konání: 03.07.2024

Termín: 3.–7. 7. 2024, pokračování ve stavbě dřevěného plotu, výlet, společenství. Přihlášky: prodlouženo do 23.6.2024. Pro nezadané křesťany z protestantských církví ve věku cca 25–55 (i více) let.

Práce na čerstvém vzduchu na zahradě: příprava prken a dalšího na plot (řezání, natírání), případné další práce, stavění plotu, stihne-li se vše potřebné připravit. Nezapomeňte na prac. oblečení, brýle, rukavice atd. Práce bude probíhat ve čtvrtek (kdo si zajistí volno) a pátek. Sobota: možnost výletu apod. (upřesníme na místě). Stravování: vlastní v restauraci / částečně společné (o náklady se podělíme). Ubytování: přivezte i spacák, k dispozici jsou matrace. Těšíme se na společně strávený čas.

Mezidenominační setkávání Singlesplus jsou pořádaná Církví bratrskou a
Apoštolskou církví ve spolupráci s jednotlivci z různých protestantských církví. Nejedná se o seznamovací akci. Nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství.

Kontakt a přihlášky: info©singlesplus.cz

Pořádá: Singlesplus


Letní dovolená Český les

Kontakt: j.brunova©seznam.cz Datum konání: 14.07.2024

Letní dovolená starších mládežníků se letos uskuteční od 14. do 20. července 2024 (od neděle do soboty) na faře ve Starém Sedlišti v oblasti Českého lesa. Ubytovací kapacita je 23 postelí, upřednostňujeme závazné přihlášení na celý pobyt. Vybíráme zálohu 3000 Kč. Pokud by chtěl někdo přijet na kratší dobu, může nocovat na matračce nebo karimatce uvnitř budovy nebo ve vlastním stanu v přilehlé velké zahradě. Na všechny se moc těšíme. Můžete se již závazně hlásit. Případné dotazy na telefonním čísle: +420 777698050. Můžete pozvat i své kamarády a přátele.

Více informací a přihlášky: Jarka Brůnová, j.brunova©seznam.cz, tel.: +420 777695080.

Pořádá: Starší křesťanská mládež, www.stkm.cz


Týdenní dovolená

Kontakt: petrzalesky©email.cz Datum konání: 27.07.2024

Týdenní dovolená Klubu nezadaných katolíků se letos uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2024 v Jiřetíně pod Jedlovou.

Pro více informací a přihlášky pište na adresu: petrzalesky©email.cz (Petr Záleský)

Pobyt pořádá: Klub nezadaných katolíků


Vodácký výlet na Lužnici

Kontakt: Dolezal.B©seznam.cz Datum konání: 06.08.2024

Od úterý 6.8. do soboty 10.8.2024, sraz je v úterý večer v kempu v obci Jemčina, ve středu zahájíme z Majdaleny.

V přihlášce je třeba uvést tyto informace (nutné pro další organizaci): 1. Zda jste už s někým domluveni do dvojice do lodi? (není podmínkou přihlášení a účasti, sestavit dvojice lze orientačně po uzávěrce, hlavně musí být dostatek zadáků), 2. Zda zvládnete jet jako zadák, tedy řídit kánoi? (Lužnice je nízké obtížnosti ZWC, jen počáteční úsek je s vrbičkami a meandry a konečný úsek pod Táborem je peřejnatý WWI) 3. Zda pojedete autem a odkud, pokud nabízíte spolujízdu? 4. Zda byste jeli i jinou řeku v ČR při nedostatku vody v Lužnici? V úvahu připadá např. dolní Sázava.

Podrobné informace k výletu včetně potvrzení účasti či platbě zálohy předem budou rozeslány přihlášeným. Těším se na společně strávený čas.

Kontakt/přihlášky: Dolezal.B©seznam.cz

ZMĚNA VYHRAZENA – může se změnit jak termín, tak řeka, případně být akce zrušena kvůli suchu.

Mezidenominační setkávání Singlesplus jsou pořádaná Církví bratrskou a
Apoštolskou církví ve spolupráci s jednotlivci z různých protestantských církví. Nejedná se o seznamovací akci. Nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství.

Pořádá: Bohuslav Doležal a Singlesplus