Logo banner

Pořádáte pobyt?

| Přidat pobyt |

| Dříve uskutečněné aktivity
 
<<  1   >> 

Rýchle stretnutie v Trnave

Kontakt: office©katrande.org Datum konání: 13.10.2022

Kedy: 13. 10. 2022 od 18 do 20 hod, pre nezadaných katolíkov vo veku ženy 26–36 rokov (veková tolerancia +/- 2 roky), v Centrum pomoci pre rodinu v Trnave.

Ak patríte k tým, ktorí vo viere hľadajú svojho životného partnera, ale vo svojom okolí nikoho takého nenachádzajú, ponúkame vám možnosť rýchleho, efektívneho a bezpečného hľadania tvárou v tvár. V príjemnom prostredí sa môžete anonymne zoznámiť s novými ľuďmi. Následne v prípade záujmu vám pošleme vaše e-mailové kontakty, aby ste sa mohli viac spoznať.

Je potrebné sa vopred prihlásiť. Účastnícky poplatok je 15 Eur, v cene je aj občerstvenie.

Viac informácií a prihlášky: office©katrande.org

Poriadá: Katrande


Pobyt pro nezadané v Blansku

Kontakt: info©singlesplus.cz Datum konání: 27.10.2022

Pobyt pro nezadané v Blansku, termín: 27.–30. 10. 2022,
místo: rekreační zařízení Vyhlídka v Blansku, Češkovice 115

Přihlášky: do 10.10.2022 nebo do naplnění kapacity

Program: duchovní program, chvály, modlitby, sport, turistika, muzea, výstavy, deskovky a společné aktivity, vzájemné společenství

Akce je určena pro nezadané křesťany z protestantských církví ve věku cca 25–55 (případně i více) let. Nejedná se o seznamovací akci, nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství...

Další informace a přihlášky: info©singlesplus.cz

Pořádá: tým Signles+


Víkendový pobyt v Jeseníkách

Kontakt: Roman.Jakes©seznam.cz Datum konání: 27.10.2022

Zveme na víkendový pobyt pro nezadané křesťany do Jeseníků (Mikulovice) ve dnech 27.–30. 10. 2022. Tentokrát jsou zváni i nezadaní rodiče s dětmi (rozvedený/á s možností církevního sňatku, ovdovělý/á).

V programu jsou výlety či vycházky po okolí, příroda atd. Jestli bude dost aut, dají se podniknout i delší výlety kombinované s cestou autem, např. Žulová, Vápenná, jeskyně Na Pomezí, Zlatorudné mlýny, kopec Byšovka, hornické muzeum, Písečná-jeskyně, Špičák. Případně i na jeden den do Polska, Nysa apod. (Jeruzalémský hřbitov a další).

Cena: 200 Kč za den + 50 Kč za povlečení (plus špekáčky atd.) Předškoláci mají ubytování zdarma. Je i možnost vzít s sebou nějaké zvíře (psa). Stravování: možnost vaření nebo stravování v restauracích během výletů. Možnost objednat špekáčky, opékání u ohně.

Přihlášky a další informace: Roman.Jakes©seznam.cz
Prosím o včasné přihlašování. Přihlašovat se mohou nezadaní katolíci nad 30 let, bez vážných zdravotních problémů, s možností církevního sňatku.

Pobyt pořádá: Roman Jakeš se svými přáteli, Klub nezadaných katolíků