Logo banner

Pořádáte pobyt?

| Přidat pobyt |

| Dříve uskutečněné aktivity
 
<<  1   >> 

Setkání nezadaných v Kolíně

Kontakt: info©singlesplus.cz Datum konání: 17.06.2023

Sobota 17. června 2023, pro nezadané křesťany z protestantských církví ve věku cca 25–55 i více let. Začátek v 10:00 hod. v budově Církve bratrské Kolín.

Téma: Je single život dar?
Poté odpolední procházka do přírody se zastavením v synagoze (vstupné 50 Kč). V případě špatného počasí a podle zájmu možnost hraní deskových her. Po procházce možnost vrátit se do sboru a popovídat u čaje a kávy nebo zajít třeba do cukrárny. Cena: dobrovolný příspěvek na energie a občerstvení. Přihlášky: do 11. 6. Potvrzení přihlášky obdržíte po ukončení přihlašování. Kontrolujte SPAM!

Nejedná se o seznamovací akci, nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství...

Další informace a přihlášky: info©singlesplus.cz

Pořádá: singlesplus.cz (mezidenominační setkávání, jsou pořádána Církví bratrskou a Apoštolskou církví ve spolupráci s jednotlivci z různých protestantských církví)


Rýchle stretnutie v Bratislave

Kontakt: office©katrande.org Datum konání: 21.06.2023

Kedy: 21. 6. 2023 od 18 do 20 hod, pre slobodných katolíkov vo veku 35–43 rokov (veková tolerancia +/- 2 roky), v dome Quo vadis v Bratislave.

Ak patríte k tým, ktorí vo viere hľadajú svojho životného partnera, ale vo svojom okolí nikoho takého nenachádzajú, ponúkame vám možnosť rýchleho, efektívneho a bezpečného hľadania tvárou v tvár. V príjemnom prostredí domu Quo Vadis v Bratislave sa môžete anonymne zoznámiť s novými ľuďmi. Následne v prípade záujmu vám pošleme vaše e-mailové kontakty, aby ste sa mohli viac spoznať.

Je potrebné sa vopred prihlásiť. Účastnícky poplatok je 15 Eur, v cene je aj občerstvenie.

Viac informácií a prihlášky: office©katrande.org

Poriadá: Katrande a Quo vadis


Výlet pro nezadané křesťany

Kontakt: veselydestnik©seznam.cz Datum konání: 24.06.2023

Další výlet Veselého deštníku pro nezadané křesťany proběhne v sobotu 24. června. Pojedeme z Prahy do Dobříše a Staré Huti. Ujdeme asi 7 km.

Více informací a přihlášky: veselydestnik©seznam.cz

Pořádá: Veselý deštník


Dovolenka pre slobodných

Kontakt: office©katrande.org Datum konání: 04.07.2023

Dovolenka pre slobodných vo Vysokých Tatrách, 4.–9. 7. 2023 v Penzióne Caritas v Dolnom Smokovci. Aktívny oddych vo Vysokých Tatrách. Nebudú chýbať ani zoznamovacie večery...

Ubytovanice v 2–3 posteľových izbách. Toalety a kúpeľne sú vyhradené špeciálne pre mužov a ženy na každom poschodiach, v blízkosti izieb. (Ak by ste mali záujem o 1-posteľovú izbu, vyplňte v prihláške.) Strava: pólpenzia, možnosť diéty.

Cena: 215 Eur na 6 dní. V cene je zahrnuté ubytovanie, pólpenzia, registračný poplatok, ubytovacia daň. V cene nie sú zahrnuté vstupenky na podujatia, múzea, jaskyne, termal parku atď. Pri registrácii sa platí 40 euro, zvyšok sumy na recepcii v deň ubytovania.

Viac informácií a prihlášky: office©katrande.org

Poriadá: Katrande a Caritas Dolný Smokovec


Letní dovolená v Lužických horách

Kontakt: j.brunova©seznam.cz Datum konání: 23.07.2023

Letní dovolená v Jítravě v Lužických horách, termín 23.–30. 7. 2023.

Srdečně zveme na pobyt věřících nezadaných přátel, který se uskuteční od neděle 23.7.2023 do neděle 30.7.2023 na faře v Jítravě. Pobyt je pořádaný pro lidi věku cca od 40 let výše všech církevních denominací. Na pobytu budeme chodit na výlety do krásného okolí Lužických hor a přilehlých oblastí.

Předpokládaná cena týdenní dovolené 5000 – 6000 Kč. Konečná cena se bude odvíjet od počtu přihlášených účastníků. V ceně je ubytování v rekonstruované faře a společné stravování.

Další informace a přihlášky: Jarka Brůnová, j.brunova©seznam.cz nebo tel.: +420 777695080

Pobyt pořádá: Jarka Brůnová se svými přáteli, www.stkm.cz


Pobyt v Jeseníkách

Kontakt: Roman.Jakes©seznam.cz Datum konání: 08.08.2023

Letní pobyt pro nezadané křesťany v Jeseníkách od 8.8. do 12.8.2023.

Veškeré informace a přihlášky: Roman.Jakes©seznam.cz nebo na tel.: +420 704423292. Prosím napište do e-mailu, že jste našli inzerát na Noemce, a pošlu Vám veškeré další informace e-mailem.

Pořádá: Roman Jakeš a Klub nezadaných katolíků


Dovolenka pre slobodných na Spiši

Kontakt: office©katrande.org Datum konání: 23.08.2023

Dovolenka pre slobodných na Spiši, 23.–27. 8. 2023. Miesto: Centrum Božieho milosrdenstva, Spišská Nová Ves (Smižany).

V programe turistika, šport, každý deň možnosť ísť na svätú omšu, ranné chvály a duchovný program Centra Božieho milosrdenstva. Večery budú patriť zoznamovaniu, spoločenským hrám, opekačke... Ubytovanie v 1, 3, 5-posteľových izbách, každá bunka má vlastné sociálne zariadenie. Strava: pól penzia, možnosť diéty.

Cena: 1-posteľová izba: 180 Eur, 3-posteľová izba: 158 Eur, 5-posteľová izba: 136 Eur. Pri registrácii sa platí 40 euro, zvyšok sumy na recepcii v deň ubytovania. V cene je zahrnuté: ubytovanie, strava, registračný poplatok, ubytovacia daň, ubytovací poplatok obci. (Je možné prísť aj na kratšie.)

Viac informácií a prihlášky: office©katrande.org

Organizátor: Katrande a Centrum Božieho milosrdenstva Smižany