Logo banner

Pořádáte pobyt?

| Přidat pobyt |

| Dříve uskutečněné aktivity
 
<<  1   >> 

Lyžařský pobyt v Peci pod Sněžkou

Kontakt: dolezal.b©seznam.cz Datum konání: 27.02.2024

Termín: 27.2.–2.3.2024. Místo: Pec pod Sněžkou. Cena: 355,- za noc, nevratná záloha se bude vybírat předem, informace obdrží přihlášení účastníci e-mailem.

Program: běžky, sjezdovky, duchovní program, sdílení, hry. Pobyt je určen pro nezadané „starší mládežníky“ z různých církví. (Akce se účastní také manželské páry a další přátelé.)

Ubytování: Chata má kapacitu 48 lůžek rozdělených na 5x čtyř, 1x dvou, 1x tří, 1x pěti, 1x šesti a 1x dvanácti lůžkový pokoj. Současně s námi bude na chatě asi jedna rodina. V objektu chaty jsou 2 společenské místnosti. Pro celou chatu jsou společná WC, umývárny a sprchy zvlášť pro ženy a muže. Pokoje jsou vybaveny vařičem a rychlovarnou konvicí, na chodbách společné lednice a mikrovlnné trouby. Společná kuchyňka je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, dřezem a myčkou nádobí.

Cena: ubytování 355 Kč/noc, dále náklady na lyžování, potraviny, dopravu auty, parkování, dopravu sněžným skútrem. Budu vybírat nevratnou zálohu na ubytování 50 %. Přednost mají účastníci na celý pobyt a dle pořadí přihlášek. Potvrzení účasti zašlu přihlášeným s dalšími informacemi. Těším se na společně strávený čas.

Více informací a přihlášky: Bohuslav Doležal (CB Brno Betanie), dolezal.b©seznam.cz

Akci pořádá: Bohuslav Doležal se svými přáteli a Singlesplus


Setkání nezadaných v Českém Těšíně

Kontakt: info©singlesplus.cz Datum konání: 13.04.2024

13. 4. 2024 od 11:00 hod. na adrese: Církev bratrská, Studentská 1631/25, Český Těšín. Téma: Nepromarni svůj život. Pro nezadané křesťany z protestantských církví ve věku cca 25–55 (i více) let.

Oběd: pizza. Program: krátké zamyšlení nad Slovem Božím, odpolední procházka/výšlap v Beskydech (nenáročná asi hodinová túra). Zastavení v turistické chatě s malým občerstvením (na vlastní náklady) a cesta zpět. Po procházce možnost opékání na zahradě (cca 16:00 – 18:00) z vlastních zásob.

Cena: dobrovolný příspěvek na energie a oběd ve sboru, občerstvení v chatě a opékání na vlastní náklady.

Nejedná se o seznamovací akci. Nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství. Mezidenominační setkávání Singlesplus jsou pořádaná Církví bratrskou a Apoštolskou církví ve spolupráci s jednotlivci z různých protestantských církví.

Bližší informace a přihlášky: info©singlesplus.cz


Nivy u Vsetína

Kontakt: j.brunova©seznam.cz Datum konání: 24.05.2024

Jarní pobyt starších mládežníků letos bude od 24. do 26. 5. 2024 na Nivách. Pro více informací a přihlašování pište (volejte) na: j.brunova©seznam.cz (tel.: +420 777695080).

Pořádá: Starší křesťanská mládež, www.stkm.cz, Jarka Brůnová


Kresťania v meste, víkendovka pre nezadaných

Kontakt: kancelaria©krestaniavmeste.sk Datum konání: 31.05.2024

Víkendovka pre nezadaných kresťanov z protestantských cirkví na Slovensku sa uskuteční v termíne 31. 5. – 2. 6. 2024 v štýlovom hoteli Björnson v krásnom prostredí Nízkych Tatier.

Kapacita pobytu: 100 ľudí.

V novembri 2023 sme začali so stretnutím Singles Afternoon v Bratislave. Prišlo 40 účastníkov a niektoré páry sa zonámili, aj z toho vidíme, že tento projekt má zmysel.

Viac informácií a prihlášky: kancelaria©krestaniavmeste.sk
https://www.krestaniavmeste.sk/singles/

Pobyt poraidá: Kresťania v meste, www.krestaniavmeste.sk


Letní dovolená Český les

Kontakt: j.brunova©seznam.cz Datum konání: 13.07.2024

Letní dovolená starších mládežníků se letos uskuteční od 13. do 20. července 2024 na faře ve Starém Sedlišti v oblasti Českého lesa. (Budeme tam mít akci poprvé.) Pokud chcete s námi strávit dovolenou, rezervujte si již daný termín. Předpokládaná cena 4900 Kč. Pozvěte své přátele. Upřednostňujeme účast na celém pobytu.

Více informací a přihlášky: Jarka Brůnová, j.brunova©seznam.cz, tel.: +420 777695080.

Pořádá: Starší křesťanská mládež, www.stkm.cz